Liis Vahter

Liis / club style

Olen tegelenud erinevate tantsustiilidega alates 6. eluaastast. Näiteks club freestyle, hip-hop, funky, jazz, showtants, salsa jne, kuid kõige südamelähedasemaks sai club freestyle.

Olen tantsinud erinevates Eesti ja Soome klubides grupi koosseisus, go-go tantsijana ja erinevate projektide, bändide taustatantsijana. Esinenud St. Peterburis klubimuusika suurüritusel Dance Planet Seven. Olen täiendanud ennast koreograaf Patrick Cheni, Lee Danieli ning LaVelle Smith workshopidel ja ka teiste koreograafide juhendamisel.

Tänaseks on esinemiste ning läbi elatud kogemuste pagas suur. Näiteks olen tantsinud artistidele nagu Rocco, Groove coverage, Cascada, Pakito, Pendulum, Dhany vs Benassi Bross, Jan Wayne, DJ Tonka, Jaba, Panacea, Special D, DJ Pavo, Klaas, Guru Josh, Edward Maya, Aquagen, Starsplash, Rob Mayth, Lawless, Brooklyn Bounce aka Bonebreaker, Global Deejays, Alex C, Dan Winter, Sylver, Klubbheads, Double You jpt.

Olen tantsinud enamikes eesti klubides alustades kunagisest Decolteest ja Holliwoodist ning tantsinud taustatantsijana eesti artistidele nagu Merlyn Uuskülale, Mariliis Jõgevale, Nikile, Cool D´le, A-Rühmale ja paljudele teistele.

Tantsutrenne olen andnud alates 2006. aastast ning olen Black & White Dance tansustuudio asutaja ning koreograaf.

Tantsimine on alati olnud suur ja tähtis osa minu elust! Armastan tantsimist, see aitab unustada mured,  annab hea enesetunde ja mõnusa füüsilise koormuse.

Olen õnnelik ,et saan olla nii ägedate tantsijate treener!

Tantsus on elu! 🙂

Katariina Johanna Saretok

10 aastat tagasi tulin oma esimesse tantsutundi Black&White tantsustuudiosse ning tundsin kohe, et siia ma ka jään. Olen end pidevalt täiendanud erinevatel workshopidel: aeroobika, hiphop, cheerleading, ballett, zumba. Siiski tunnen, et club style show on mulle kõige südamelähedasem. Olen viimastel aastatel saanud võimaluse esineda taustatantsijana erinevatele muusikutele nagu Renate ja Mariliis Jõgeva ning samuti esinen regulaarselt mitmetes klubides showtantsijana.

Tantsimisel on minu elus oluline koht – tänu sellele olen muutunud julgemaks, enesekindlamaks ja ambitsioonikamaks. Tantsimine pole niisama liikumine, see on muusikaline eneseväljendus, mis võimaldab peale pikka päeva pingeid maandada ning end ka paremini tundma õppida.

Lisaks individuaalsele arengule olen tantsustuudiost leidnud enda ümber südamliku ja kokkuhoidva tantsupere, kellega koos emotsioone ja mälestusi jagada ning ühisel sammul uutele väljakutsetele liikuda.

Kristo Kiis / Breiktants

Alustasin tantsimisega 15 aastaselt, tänaseks olen tantsinud 16 aastat, erinevaid stiile nagu: breik, house, hip hop ja jazz. Osalenud paljudel workshopidel (nt: Jene Walker ja Patrick). Võtnud osa erinevatest telesaadetest.