Liis Vahter

Liis / club style

olen tegelenud erinevate tantsustiilidega alates 6 eluaastast. Näiteks club freestyle, hip-hop, funky, jazz, showtants, salsa jne, kuid kõige südamelähedasemaks sai club freestyle.

Olen tantsinud erinevates Eesti ja Soome klubides grupi koosseisus, go go tantsijana ja erinevate projektide, bändide taustatantsijana. Esinenud St. Peterburis klubimuusika suurüritusel Dance Planet Seven. Olen täiendanud ennast koreograaf Patrick Cheni, Lee Danieli ning LaVelle Smith workshopidel ja ka teiste koreograafide juhendamisel.

Tänaseks on esinemiste ning läbi elatud kogemuste pagas suur. Näiteks olen tantsinud artistidele nagu Rocco, Groove coverage, Cascada, Pakito, Pendulum, Dhany vs Benassi Bross, Jan Wayne, DJ Tonka, Jaba, Panacea, Special D, DJ Pavo, Klaas, Guru Josh, Edward Maya, Aquagen, Starsplash, Rob Mayth, Lawless, Brooklyn Bounce aka Bonebreaker, Global Deejays, Alex C, Dan Winter, Sylver, Klubbheads, Double You jpt.

Olen tantsinud enamikes eesti klubides alustades kunagisest Decolteest ja Holliwoodist ning tantsinud taustatantsijana eesti artistidele nagu Merlyn Uuskülale, Mariliis Jõgevale, Nikile, Cool D´le, A-Rühmale ja paljudele teistele.

Tantsutrenne olen andnud alates 2006 aastast ning olen Black & White Dance tansustuudio asutaja ning koreograaf.

Tantsimine on alati olnud suur ja tähtis osa minu elust! Armastan tantsimist, see aitab unustada mured,  annab hea enesetunde ja mõnusa füüsilise koormuse.

Olen õnnelik ,et saan olla nii ägedate tantsijate treener!

Tantsus on elu! 🙂

Kreete Karoline Pleiats

Kreete Karoline Pleiats / Club Style

Alustasin oma tantsijateed Black&White tantsustuudios Liis Vahteri käe all, kui olin 9-aastane, paralleelselt võtsin samas stuudios ka hiphopi tunde, kuid peagi sain aru, et seda viimast ei naudi ma nii palju, kui Liisi õpetatud Club Freestyle’i. Peale 6 oldud aastat B&W tantsustuudios otsustasin minna harima ennast cheerleadingu valdkonnas, peale seda proovisin ka teisi spordialasid, kui igatsus club freestyle järele tekitas minus tungiva soovi naasta B&W stuudiosse. Tänaseks olen ma B&W-s õppinud kokku 8aastat. Käime regulaarselt esinemas erinevatel üritustel, kus lisaks tantsimisele avaneb meil tihtipeale võimalus teha ka flaierijagamistööd. Hetkel kuulun ka KK VIIMSI Tantsutüdrkute tiimi. Minu kirg tantsimise vastu on peatamatu! Ei möödu päevagi, kus mõnda dancemove’i või puusanõksu ei teeks. Minu jaoks on tants justkui õnnevalem- kõik oma head ja halvad emotsioonid on võimalik välja elada ning hiljem on tahest tahtmata hea tunne! Lisaks oleme me B&W-s väga kokkuhoidvad ja hoolivad. Meile meeldib koos põnevaid asju teha väljaspool trenni ning lisaks tõsisele tantsu õppimisele saab trennis ka palju südamest naerda. B&W tantsustuudiost on saanud justkui minu teine pere, kuhu ma alati tahan minna ja ma tean, et olen sinna ka alati oodatud.

Kristo Kiis / Breiktants

Alustasin tantsimisega 15 aastaselt, tänaseks olen tantsinud 16 aastat, erinevaid stiile nagu: breik, house, hip hop ja jazz. Osalenud paljudel workshopidel (nt: Jene Walker ja Patrick). Võtnud osa erinevatest telesaadetest.